خانه / خارجی / PenelopeGate: دادخواست علیه زن فرانسوی ریاست جمهوری امیدوار فیون ۲۰۰ k نام

PenelopeGate: دادخواست علیه زن فرانسوی ریاست جمهوری امیدوار فیون ۲۰۰ k نامجمع آوری طومار زن فرانسوی ریاست جمهوری امیدوار فرانسوا فیون دعوت به بازگشت €۵۰۰٫۰۰۰ آمد “دروغ کسب” ۲۰۰۰۰۰ امضا جمع آوری است. مراکز رسوایی لقب ‘Penelopegate’ در ادعای پنه لوپه فیون نادرست دریافت پول مردم.

پرداختن به پنه لوپه فیون دادخواست “از آنجا که در مصاحبه های مختلف شما را به ‘هرگز در زندگی سیاسی از شوهر خود را درگیر شده’ تأیید که مقدار بسیار اغراق آمیز به نظر می رسد.” می گوید

“این سوال اخلاق است: اگر شما در واقع انجام این کار به عنوان معاون پارلمانی نیست، ما به درخواست شما به بازپرداخت این ۵۰۰٫۰۰۰ یورو به مجمع ملی و در نتیجه به ما مردم فرانسه” دادخواست می افزاید.

رسوایی مربوط به نامزد جمهوری خواه ویلز به دنیا همسر شکست در اوایل ژانویه. خبردروغ Enchaine هفته نامه طنز گزارش داد که پنه لوپه فیون حدود €۵۰۰٫۰۰۰ (۵۳۰٫۰۰۰$ ایالات متحده) از سال ۱۹۹۲ تا سال ۲۰۰۲ از پول ساخته شده به شوهرش موجود توسط دولت فرانسه پرداخت شده بود.

به ویژه فیون پنه لوپه به حقوق او از بودجه برای منطقه Sarthe در شمال غربی فرانسه که در آن خدمت فرانسوا فیون در موقعیت های مختلف از سال ۱۹۸۱ تا ۲۰۱۲, و که به عنوان پایگاه خود را در خدمت دریافت ادعا شده است.

هنگامی که فرانسوا فیون شروع به کار سپس ریاست جمهوری ژاک شیراک در سال ۲۰۰۲، پنلوپه فیون نیز گفته کابینه خود کار به عنوان یک دستیار به مارک Joulaud معاون جایگزین MP Sarthe (در غیاب فیون است) ملحق تحت. او به دست آورده ۶,۹۰۰-۷,۹۰۰ € در هر ماه در نقش, گفت: گزارش.

در حالی که وزرا فرانسوی از بکارگیری نیروی انسانی اعضای خانواده برای کمک به آنها در مشاغل سیاسی خود را ندارند، موضوع را با پنه لوپه فیون ظاهر می شود می گوید که یکی از همکاران Joulaud را به او خود را در کار را نمی بینم.

“[I] هرگز با [Penelope Fillon] کار می کرد. من هیچ اطلاعاتی در این مورد است. من می دانستم که او تنها به عنوان همسر وزیر “ او گفت خبردروغ Enchaine.

پنه لوپه فیون همچنین گزارش “برای حداقل شش ماه” ۲۰۱۲ در هنگامی که فیون پست خود را به عنوان نخست وزیر چپ پرداخت شد.

“در مجموع، پنلوپه حدود ۵۰۰٫۰۰۰ یورو از صندوق های مجلس را به دست آورده خواهد شد” مقاله ادعا کرد.

روز چهارشنبه مقامات فرانسوی رسیدگی به ادعای تقلب در برابر همسر کارشناسان برجسته ریاست جمهوری راه اندازی شد.

پلیس حمله دفاتر مجله به عنوان بخشی از ‘جعلی مشاغل’ تحقیقات

اواخر روز پنجشنبه، محققان حمله در دفتر نمایشنامه انتقادی des deux Mondes, مجله فرهنگی و ادبی ماهانه گزارش خبرگزاری فرانسه روز شنبه منابع نقل انجام. نمایشنامه انتقادی des deux Mondes نیز به عنوان یکی از اماکن پنه لوپه فیون اشتغال توسط خبردروغ Enchaine نامگذاری شد. 

این مجله متعلق به دوست فیون را مارک Ladreit د Lacharriere هر چند ادعا کارکنان مجله او کار هرگز وجود گزارش پنه لوپه فیون پرداخت حدود ۵۰۰۰ € در ماه مه ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ دسامبر.

میشل Crepu مدیر مجله خبردروغ Enchaine گفت که او شوکه شده بود.

گفت: او “من هرگز فیون پنه لوپه را ملاقات کرد و او در دفاتر بررسی ندیده اند،”.

‘ترک همسرم از بحث سیاسی!”– فیون

از آنجا که فوران رسوایی، فرانسوا فیون بصورتی پایدار و محکم حمایت همسرش وجود دارد گفت: بدون شک او را برای او کار کرده است.

در تجمع روز یکشنبه او ساخته شده بیانیه ای پرشور دفاع از همسر خود را. زن و شوهر بچه های پنج و ۳۷ سال زندگی با هم.

“آنها در حال تلاش به پایین، من را از طریق پنه لوپه،” فیون گفت. “اما من از هر چیزی ترس، ضخامت پوست من. اما اگر می خواهید به من حمله به من حمله از جلو. «««ترک! همسرم از بحث های سیاسی» او را اعلام کرد.

“که بیش از من به عنوان کسی که در crosshairs، آن ایده بالاتر از فرانسه است که آنها می خواهند به خراب کردن اواسط پرواز است” او گفت: جمعیت.

کارشناسان برجسته ریاست جمهوری گفت که همسرش ویرایش شده سخنرانی وی و او را در حوادث نشان داده.

فیون که ابجد، جمهوری خواهان در نوامبر برنده، مواجه رسوایی تازه روز یکشنبه به عنوان نشریه دیگر ادعا کرد که او تا به حال پول از بودجه عمومی کشیده. با توجه به لو مجله د Dimanche روزنامه فیون “چک هفت cashed” از وجوه “نظر گرفته برای دستیاران ۲۰۰۵ و ۲۰۰۷″مجموع حدود ۲۱۰۰۰ یورو.”” 

روز جمعه، Odoxa افکار عمومی نظرسنجی نشان می دهد که محبوبیت فیون را پس از رسوایی کاهش یافته بود، با ۳۸ درصد از پاسخ دهندگان نشان می دهد از وضع قوه قضائيه ریاست جمهوری – افت ۱۶ درصد از نظرسنجی از primaries نوامبر نظر دارند.

پنه لوپه فیون – “زن سایه ها”

با وجود جنجال، اندکی مورد بالقوه بانوی اول فرانسه، پنلوپه کاترین فیون و Welshwoman در دهه ۶۰ خود شناخته شده است. او بسیار گسسته بوده است و روزنامه پاريزين حتی نام او “لا افسونگر د l’ombre” (زن سایه).

هنگامی که فرانسوا فیون شد نخست وزیر در سال ۲۰۰۷، او گفت: رسانه های فرانسوی: “مردم پرسیدن من چه نقش جدید من است، اما وجود ندارد.”

“در پایان این هفته همه چیز آرام خواهد شد و من می تواند بازگشت به حالت عادی. مردم من در خیابان به رسمیت نمی و من نمی خواهم به [recognized]. من خواهد بود وحشت زده, “گفت: به او .

او به ندرت مصاحبه عمومی و ترجیح داده به ماندن در خانه در کمون Solesmes در بخش Sarthe خانواده و فرزندان این زوج، با توجه به رسانه های فرانسه داد. 

“تا کنون، من هرگز در زندگی سیاسی من شوهر درگیر شده اند” گفت در اکتبر سال ۲۰۱۶٫

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *