خانه / خارجی / ۲ k + نشد پناهجویان در وین هنوز دریافت اجتماعی منافع که آنها نمی توانند تبعید – گزارش

۲ k + نشد پناهجویان در وین هنوز دریافت اجتماعی منافع که آنها نمی توانند تبعید – گزارش


بیش از ۲۰۰۰ مهاجران ساکن پایتخت اتریش, وین، نمی تواند با وجود سقوط کوتاه – عمدتا به دلیل فقدان مدارک ID – در حالی که هنوز پرداخت های ماهانه دریافت پناهندگی در حال تبعید روزانه اتریش گزارش کرده است.

مهاجران ۲۰۰۰۰ است که دریافت مزایای اجتماعی در وین، تنها حدود دو سوم یا پناهندگی اعطا شده است یا درخواست پناهندگی خود را تحت نظر داشته، کشف Kurier اتریش است. بقیه در پایتخت اتریش در اصطلاح “اقامت تحمل” طرح ساکن هستند.

بیشتر

A mosque is pictured in the Tyrolean village of Telfs in western Austria © Dominic Ebenbichler

از نوامبر سال گذشته مطالعه ۶,۱۶۵ مهاجران در وین زندگی می کردند و چون آنها از اتریش با وجود وضعیت پناهندگان رسمی گزارش روزانه داده بودن اخراج شود نمی تواند منافع اجتماعی دریافت می توصیف وضعیت به عنوان “کردن اثر مکیدن.”

این رقم با توجه به انتشار، توسط وزارت کشور تایید شده است. مقامات، با این حال، رسما اظهار نظر در این موضوع خودداری کرد.

برخی از این مهاجران انتشار را توضیح می دهد، زیرا یک فرد بدون مدارک شناسه است و یا کشور مبدا امتناع از قبول آنها را تبعید نمی باشد. به عنوان آن نقض ۱۹۵۱ کنوانسیون پناهندگی که مسئولیت سازمان ملل کند که پناهندگان دیگران ارسال کند.

از این تعداد ۲,۶۷۴ افراد در حال حاضر برای شکست برای دیدار با معیارهای این کشور پناهندگی کرده شده اند. این افراد عمدتا از افغانستان، سوریه و عراق، علاوه بر آن از سومالی نیجریه و چچن آمده است.

به عنوان چیزهایی ایستاده، این افراد از درخواست پاسپورت سفارت کشور خود و سپس ترک اتریش در آنها اراده آزاد خود را. با این حال، آنها هیچ حق کار در اتریش و همچنان برای دریافت کمک مالی از دولت اتریش. این اندازه گیری در جلوگیری از مهاجران از کار غیر قانونی، به گفته مقامات باید.

بقیه ۳,۴۹۱ پناهجویان است شده اعطا اصطلاح “حفاظت”، اما کوتاه از وضعیت پناهندگان رسمی اعطا می شود. همانطور که مقامات اتریشی ترس آنها اعدام و یا شکنجه خانه فرستاده صورت ممکن است حتی اگر آنها در ارتکاب جرم تحت این بخشنامه مهاجران از اتریش، اخراج شود نمی تواند.

برای اقامت در اتریش به مدارک پرونده هر سال برای اجازه اقامت خود را تمدید کنند. با این حال، در این مثال، دولت آنها دست اساسی تامین اجتماعی پرداخت و اجازه می دهد تا آنها را به کار در کشور.

معلوم نیست، چگونه بسیاری از مهاجران از وین تبعید نمی تواند، مرتکب جرایم هرگونه گزارش روزانه. هماهنگ کننده سیاست پناهنده محلی، پیتر هکر استدلال می کنند که پرداخت مزایای اجتماعی باعث کاهش نرخ جرم و جنایت مهاجر.

ادامه مطلب

© Pawel Kopczynski

“نرخ جرم و جنایت در وین کاهش موثر،” او گفت: Kurier روزانه، اضافه کردن که “تصادف اما نتیجه این تصمیمات استراتژیک نیست.” او همچنین گفت که دولت پرداخت که “هیچ محله های یهودی نشین در وین، جایی که زندگی مردم بدون پشتیبانی دولت” اطمینان دارم.

او افزود: بهتر است پناهندگان پرداخت پول آسان نسبت به آنها پرسه زدن در اطراف شهر بدون هر گونه وسائل معاش اجازه است.

چالش های وین را، با این حال، با مقامات ابراز نگرانی درباره افزایش تعداد مهاجران در مناطق دیگر از جریان میشود. دلیل بودن که وین پرداخت مزایای اجتماعی حتی به مهاجران است که در بخش دیگر از اتریش به ثبت رسیده اند.

“که توسط Kurier روزانه اشاره کرد که وضعیت نسبت به غلظت چنین [of migrants in Vienna]، گفت: وزارت کشور اتریش است عنوان مطلوب نیست. وزارت هشدار بالقوه افزایش نرخ جرم و جنایت و می گوید و با استناد به یکی از نمونه، گفت: scuffles های دسته جمعی در پناهگاه پناهندگان مکرر می تواند تبدیل به.

در حال حاضر، ۲۵ درصد از تمام پناهندگان که زنده در اتریش و که به دریافت مزایای اجتماعی در وین، با توجه به Kurier ساکن هستند. حدود دو سوم از کسانی که درخواست پناهندگی مردان هستند.

استاندارد اجتماعی سود پرداخت بین € ۲۰۵ (۲۱۹$) و ۳۶۵ (۳۹۰ دلار) هر نفر ماهانه است. این به این معنی دولت اتریش است حدود € ۱٫۷۶ میلیون (۱٫۸۸ میلیون دلار) را در آن مهاجران ۶,۱۶۵ در مورد هزینه های.

اتریش که از حدود ۸٫۷ میلیون نفر جمعیت دارد، سالانه بیش از ۱۳۰۰۰۰ ادعای پناهندگی از مردم آینده از خاورمیانه و شمال آفریقا از تابستان سال ۲۰۱۵ دریافت کرد و در یکی از بیشترین تعداد پناهندگان سرانه کنار سوئد صورت گرفت.

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *