خانه / خارجی / ۲ از ۳ آلمانی نژادی پروفایل باور لازم برای رفتار پلیس موثر–نظر سنجی

۲ از ۳ آلمانی نژادی پروفایل باور لازم برای رفتار پلیس موثر–نظر سنجی


بیش از نیمی از آلمانی ها ایستاده پشت پلیس تصمیم به بررسی برخی از مردان شمال آفریقا و عربی ۲۰۰۰ در شب سال نو در کلن در حالی که اعتقاد درصد ۶۹ متناوب پروفایل نژادی است که باید در کار پلیس تنها در ظاهر خود را بر اساس یک نظرسنجی جدید نشان می دهد.

ادامه مطلب: به بحث گرفت بین بخش های مختلف از مردم در چه و تا چه حد رفتار پلیس کلن نسبت به مهاجران از کشورهای شمال آفریقا درک آلمان می تواند توجیه کلن پلیس صدها صفحه از آفریقای شمالی در ایستگاه اصلی قطار

YouGov نظرسنجی روز پنج شنبه منتشر شده است. 

خواندن بیشتر

Policemen patrol around the main train station in Cologne on December 31, 2016 during the New Year's eve. © Patrik Stollarz

به طور کلی حدود ۵۲ درصد از آلمانی ها گفت: pollsters آنها از راه پلیس رفتار وضعیت در ايستگاه اصلی راه آهن کلن را تایید کند. تلاش پلیس توده شامل بیش از ۳۰۰۰ افسران برای همه به معنی جلوگیری از بازگشت هرج و مرج پس از صدها نفر از مردان ظاهر شمال آفریقا و عربی گفته دزدیدند و تجاوز به زنان محلی را که جشن سال گذشته گزارش قربانیان فرود با هدف بود.

۳۰ درصد آلمانی ها معتقدند که اگر چه “به طور کلی توجیه رفتار پلیس با توجه به وضعیت کلی، برخی از اقدامات شاید مشکل ساز بود.”

طرفه تنها ۸ درصد از پاسخ دهندگان با ديدگاه که “برخی از اقدامات توسط پلیس مشکل است که من را به ارزیابی انتقادی به طور کلی عملیات پلیس بودند. “منتقدان حرکت به نشانه هایی از تبعیض نژادی را در نظر بگیرید.

این نظرسنجی همچنین تیز اختلاف نظر بین نسل های مختلف را از آلمانی ها، ویژه در بین کسانی که از ۱۸ تا ۲۹ سال و افراد مسن تر و ۶۰ ساله نشان داد. به نظر می رسد افراد جوان تحمل قابل ملاحظه ای پایین تر به نژادی، با تنها سی و هشت درصد از آنها برگزاری مشاهده مطلوب عمل برابر ۶۳ درصد در گروه ۶۰-plus پروفایل.

پلیس کلن انتخاب استفاده از مخفف “Nafris” در حالی که ارائه به روز رسانی در عملیات خاص خشم کشید از منتقدان حملات, به عنوان آن یک اصطلاح تحقیر امیز برای این گروه توسط برخی از افراد نظر گرفته می شود در حالی که با اشاره به مردان شمال آفریقا در حساب توییتر رسمی آن.

به عنوان رسوایی بیحال بود به دست آوردن شتاب، رئیس پلیس کلن Jürgen Mathies سریع به اتهامات که کارکنان خود را در نظر گرفته شده برای پرتاب اشاره نژادی در مهاجران اخراج شد. او ادعا کرد که اگر چه پلیس بهتر نیست کلمه در گزارش خود را در رسانه های اجتماعی شامل بود، کلمه “Nafris” طولانی بخشی از اصطلاحات پلیس است و نژادی متهم شده است.

دفاع از رفتار ماموران او استدلال کرد که “برای اکثریت قریب به اتفاق بود تهدید واضح از فعالیت های جنایی، ” در میان کسانی که چک به عنوان ذکر شده توسط دویچه وله قرار گرفتند. 

نسخه اول توسط کمیسیون ویژه بررسی Mathies تحت ریاست محترم که همه مردم در کلن به نمایش برخی از افراد ۶۷۴ شناسه های خود را در حالی که ۴۲۵ ملیت خود را بررسی کرده در مجموع، بررسی گفت.

آن پدید آمده که با وجود پلیس اعلام کرد که آنها رفتن به صفحه “Nafris” بسیاری از مهاجران که شناسه های خود را بررسی و ملیت عرب، با ۹۹ نفر از عراق ۹۴ از سوریه و ۴۸ بیشتر از افغانستان نقطه معلوم تعیین Mathies در گزارش پلیس موقت روز جمعه گزارش دویچه وله نشان داد. آفریقای شمالی مراکشی ۱۷ و ۱۳ الجزایری بودند. به غیر از اتباع خارجی، پلیس همچنین آلمانی ها ۴۶ نمایش بود.

ادامه مطلب

© Michaela Rehle

رئیس پلیس گزارش داد که تنها سه جنایت از طبیعت جنسی در شب سال نو در کلن در منطقه محافظت شده توسط پلیس، که در آن توده چک گرفته بود محل گزارش شد. با توجه به اطلاعات اولیه هیچ یک از افراد به نمایش در آمد بخشی را در حملات سال گذشته زمان.
درباره ادراک عمومی خود را از پروفایل نژادی به عنوان یک عمل پلیس هنگامی که ماموران افراد بدون هر گونه سوء ظن قبلی صفحه نمایش اما براساس خود “ویژگی مشترک” مانند » که عضو یک گروه قومی” یا “رنگ پوست،” آلمانی بیشتری گفت: آنها به عمل مخالف نیست.

۶۳ درصد کل پذیرفته که نه نظر نژادی پروفایل به “مشکل به طور کلی” ، در حالی که تنها بیست و هفت درصد استفاده از آن توسط پلیس مورد مناقشه است. سوال ظاهر تقسیم به جامعه آلمان برجسته شکاف نسل widening. بیش از ۶۰ درصد از پاسخ دهندگان در هر یک از چهار گروه های سنی اعم از ۳۰ تا ۶۰ + سال سن هنوز مشکلی در پروفایل نژادی به خاطر کنترل پلیس در حالی که میان جوانان ۱۸ تا ۲۹ ساله تنها چهل و شش درصد همان افکار مشترک نمی بینم.
محققان YouGov نیز کشید تشابه بین نگرش به طور کلی ملایم به پروفایل نژادی در آلمان و مخالفت شدید به عمل بحث برانگیز در ایالات متحده.

اطلاعات بیشتر: اینسبروک زنان دچار حملات جنسی ۱۸ میان جشن سال نو

شصت درصد از آمریکایی ها در نظر گرفتن پروفایل نژادی به مشکلی مخالف ۲۷ درصد در آلمان. توجه تنها ۲۳ درصد از شهروندان آمریکایی به عنوان آن را به عنوان “لازم” “پلیس موثر کار،” در آلمان قاطع ۶۹ درصد تجمع پشت استفاده از آن توسط پلیس.

Pollsters توجه داشته باشید که چنین تضاد عمیق در درک تعصب نژادی در رفتار پلیس تشدید شده اند توسط “اعتراض دیرینه و بحث های طولانی سیاسی در موضوع در ایالات متحده” آن را به به نظر می رسد “سمت چپ علامت آن در افکار عمومی است.”

“مخالفان از پروفایل نژادی در آلمان بدیهی است که هنوز هم که به کار،” توجه محققان.

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *