خانه / خارجی / چین آماده به شانه بار رهبری جهانی اگر دیگران بازگشت – ارشد دیپلمات چینی

چین آماده به شانه بار رهبری جهانی اگر دیگران بازگشت – ارشد دیپلمات چینی


یک مقام ارشد وزارت خارجه اشاره کرده است که پکن ممکن است انتخاب کنید تا مشعل جهانی رهبری اگر مجبور به انجام این کار توسط خروج دیگر مدعی برای نقش به عنوان واشنگتن تحت تهمت به بیشتر غوطه ور شدن در مسائل داخلی به نظر می رسد.

“اگر کسی به چین بازی نقش رهبری در جهان بود، باید بگویم چین عجله به جلو ندارد اما نه frontrunners که پا به عقب، ترک محل به چین” ژانگ جون، مدير گروه اقتصاد بین الملل وزارت خارجه چین به خبرنگاران روز دوشنبه، رویترز، گفت.

اطلاعات بیشتر: هیچ کس ‘کار خود را و سرقت’ شما صرف جنگ در حد، Alibaba موسس می گوید ایالات متحده

در همین حال، او گفت که چین هنوز فرصت برای رهبری جهان در صورت نیاز برای منافع مشترک اجتناب.

“اگر چین مورد نیاز است که نقش رهبری و سپس چین را فرض مسئولیت های خود” رسمی اضافه شده.

ادامه مطلب

© Stephen Lam

ژانگ در نظر آمد در تپه رئيس پینگ سخنرانی در مجمع جهانی اقتصاد در داووس هفته گذشته، که در آن او حمایت مزایای جهانی شدن و سخن گفت خطرات انزواطلبى که منتقدان واشنگتن ممکن است صورت اگر رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دنبال خود بر این باورند “امریکا اول” سیاست .

در آدرس افتتاح خود تهمت رئیس جمهور وعده داده که در ساعتش واشنگتن نیازهای معمولی آمریکایی ها به خاطر کشورهای خارجی نادیده می.  

“ما مرزهای کشورهای دیگر در حالی که امتناع از دفاع از خودمان دفاع; و صرف تریلیون دلار در خارج از کشور در حالی که زیرساخت های آمريکا به کنيا و پوسیدگی، کاهش یافته است “گفت: تهمت ، vowing “از این لحظه در آن است رفتن به امریکا اول.”

این و اظهارات مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مبارزات انتخاباتی، از جمله تماس خود را برای دیگر اعضای ناتو برای کمک بیشتر به هزینه های دفاع شده نگرانی در میان کسانی که ترس ایالات متحده ممکن است داوطلبانه نرم کردن چنگال خود “رهبری جهان” و رفت و آمد مکرر به معنى انزواطلبى و حمایت از تولیدات داخلی.

ادامه مطلب: پکن به بحث آماده حل مسائل تجارت با واشنگتن

“بنابراین ما برای محافظت از کشور قرار کشور سهم عادلانه خود را پرداخت نمی. پنج کشور است که آنچه آنها قرار به پرداخت وجود دارد. ۵٫ زیاد نیست،” تهمت گفت در مصاحبه اخیر به وکالت و این بار در حالی که نام تجاری اتحاد ناتو “منسوخ”.

در مقابل در داووس انتحاری یازدهم حمایت گرایی به “قفل خود را در یک اتاق تاریک” تشبیه بدون نور یا هوا.  

کسی که چین کاهش ارزش ارز به عنوان یک ابزار برای به دست آوردن لبه completive بیش از کشورهای دیگر بنابراین در پاسخ به ادعای متعدد توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پکن رقابت ناعادلانه متهم استفاده نمی خواهد گفت.  

تمایلات کسی را نامزد ژانگ گفت که جنگ تجاری بالقوه بین ایالات متحده و چین می شود مخل به اقتصاد ایالات متحده و تهمت مانع دستیابی به هدف های بلند پروازانه خود را از ۴ درصد رشد. 

“جنگ تجاری یا جنگ نرخ ارز سودمند برای هر کشور نخواهد بود” دیپلمات اشاره کرد، اضافه کردن که چین امیدوار است واشنگتن و غرب را به “حتی بزرگتر سهم اقتصادی جهان.”

بیشتر

U.S. President-elect Donald Trump listens to questions from reporters in the lobby at Trump Tower in New York, U.S., January 9, 2017. © Mike Segar

به تازگی خواندن کشته برجا در سنگ ها نه تنها به دلیل مشکلات اقتصادی دیرینه و اما بويژه با توجه به رشته ای از اظهارات تهمت برانگیز در سیاست یک چین که خشم در پکن به عنوان آن مشاهدات سیاست یک چین را به عنوان سنگ بنای سیاست خارجی خود شده اند. 

در مصاحبه اخیر به وال استریت ژورنال پیش از افتتاح خود تهمت هر گونه تلاش برای تطهیر اظهارات قبلی خود را ندارد با این حال، و به جای آن تقویت موضع خود را در خصوص این استدلال که “است همه چیز را در مذاکره، از جمله ‘ چین یک.”  

واشنگتن علیه پیش رفتن با حرکت cautioning، روزنامه رسمی حزب کمونیست چین بار جهانی صادر شده چه ظاهری هشدار نوشتن: “چینی مردم دولت انتقام، گرفتن تقاضا خواهد شد” اضافه کردن که “سرزمین اصلی به طور کامل آماده است. 

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شد اولین رئیس جمهور آمریکا از سال ۱۹۷۹ به صحبت می کنند به طور مستقیم با رهبر تایوانی تنش در روابط آمریکا و چین بالا در حال اجرا شده است. تایوان Tsai Ing-ون تماس دریافت به تهمت را در ماه دسامبر که در زمان رئیس جمهور منتخب قرار می گیرد. در حالی که تهمت اصرار داشت معنی سیاسی برای خود وجود دارد، آن را برانگیخته به رسوایی دیپلماتیک است که برای نشان دادن نشانه هایی از محو شدن در نظر می رسد.   

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *