خانه / خارجی / ‘منطقه خاکستری’: هک خرس فانتزی تازه نشان می دهد ورزشکاران تست دوپینگ قوانین محدود

‘منطقه خاکستری’: هک خرس فانتزی تازه نشان می دهد ورزشکاران تست دوپینگ قوانین محدود


مسلح با ورزشکار پرونده مبله توسط فانتزی خرس هک گروه آلمان اشپیگل مجله شماره “مشکوک” شیوه های پزشکی نشان داد و آشکار loopholes قانونی ورزشکاران استفاده به شکست مقررات ضد دوپینگ موجود.

بررسی کلمه ۴۰۰۰ nuanced را نشان می دهد که مقامات یک قدم عقب تر در مبارزه با هر وسیله ای از دوپینگ–آیا آن نگهداری با آخرین مواد غیر قانونی، ردیابی کردن رقبای محل خارج از فصل یا آوردن یک مورد علیه ورزشکاران رگولاتور مشکوک به تقلب، اما که گناه آنها قطعی ثابت كند.

خواندن بیشتر

© Eric Gaillard

اما بخش بزرگ اختصاص داده شده به ورزشکاران بهره گیری از سیستم، بدون صراحت شکستن قوانین. پژوهش بر اساس فرم “اعلامیه استفاده” (دوگانه) به طور منظم ارسال شده توسط ورزشکاران بین المللی که در آن آنها نشان می دهد مواد آنها بیش از هفته قبلی گرفته شده که توسط خرس فانتزی دست شده است.

“اشپیگل [Der] است در اختیار گردید فرم های ارسال شده توسط ده ها تن از ورزشکاران آمریکایی از جمله دوچرخه سواران، بازیکنان فوتبال و ورزشکاران و میدانی. آنها که در اجرا به ریو، ورزشکاران در زمان تقریبا همه چیز که در دسترس بود در بازار قانونی نشان “ نویسنده قطعه که دارای چهار برخي قاعده¬هاي كلي نوشتن. “وزنه است که پروتئین های شیر را تا در خود عضلات بازیکنان تنیس است که با استفاده از acylcarnitine بهبود غلظت خود و triathletes که سوگند به روغن ماهی بدون هیچ دلیل قابل تشخیص وجود دارد. برخی از DOUs جای سوال برانگیز هستند.”

روشن است که بسیاری از مصرف به آدرس هر کمبود یا بیماری های بالقوه اما به دست آوردن مزیت است.

“بسیاری از مواد ذکر شده توسط ورزشکاران در DOUs خود را مجاز. اما از آنجا که مصرف این داروها تبدیل شده است بنابراین بیش از حد با این حال منطقه خاکستری است. اکثر ورزشکاران به دنبال استراتژی گرفتن تا حد ممکن به نظر می رسد. آنها همه شیوه ای از مواد به امید دیدن نوعی سود فرو برد.”

در حالی که این تنها روح مقررات دوپینگ نقض شود ممکن است، گرفتن چند تن از مواد خوب به عنوان تقلب آشکار در آینده در نظر گرفته شود ممکن است.

“گذار از جمله بالا بردن عملکرد قانونی به تغلیظ واقعی است گاهی جای مایع. ورزشکاران جهان صرف مقدار قابل توجهی از زمان برای آماده سازی جدید و روش ها است که هنوز در لیست مواد ممنوع و شیوه های جستجو “ نویسندگان ارسال.

یکی از نمونه های چنین دگزامتازون، استروئید است که برای درمان آلرژی و التهاب و بیماری ارتفاع، اما برای بهبود عملکرد ورزشی در مطالعات علمی ثابت شده است. نه توسط WADA از مسابقه ممنوع و در سوابق آلیسون فلیکس و Sanya ریچارد راس, المپیک طلا برنده ما sprinters نشان می دهد.

دگزامتازون در اما در مسابقه ممنوع است، اما ظاهرا راه هایی که بیش از حد وجود دارد.

مانند دیگر سوري آن است “ممنوع وقتی خوراکی و داخل وریدی، عضلانی یا رکتال راه اداره.”

راه حل است؟ Iontophoresis. ورزشکاران حرفه ای حتی ترین نیست معمولا اداره مواد مخدر از طریق الکترودهای متصل به پوست خود را–مگر اینکه آن را به دور زدن قانون ضعیف worded.

مقاله می گوید که پیش از المپیک ریو، دکتر از لیگ بسکتبال حرفه ای آمريکا NBA به آژانس مبارزه با دوپینگ شهرستان وجود، درباره اینکه آیا روش پاک شد نوشت. پس از مطالعه مقررات وجود دگزامتازون iontophoresis تایید شده.

خواندن بیشتر

© Maxim Shemetov

وجود دارد هیچ چیز را نشان می دهد که “دگزامتازون” در حال حاضر گرفتن از طریق برق هست کمتر تقلب از خوراکی، هنوز خوردن تا گرفتن مقررات – و این ممکن است سال ها طول بکشد – ورزشکاران را مزیت. فقط نیاز به دنبال ظهور و سقوط meldonium میان ورزشکاران حرفه ای به روند.

نویسنده تنها استفاده از یک مواد مخدر به عنوان مثال و ده ها تن دیگر، که شامل هزاران نفر از ورزشکاران و این فقط سطح یک مقررات-skirting، قبل از وارد شدن به مسائلی چون معافیت استفاده درمانی (سه شنبه) – دکتر مجازی یادداشت ها که اجازه می دهد برخی از ورزشکاران به مواد است که برای دیگران ممنوع وجود دارد.

رسانه های غربی خرس فانتزی به عنوان لباس شديد هک، نشت که به توجه به دور از اتهام دوپینگ به حمایت دولت وارد علیه روسیه توسط WADA در سال گذشته طراحی شده اند نقاشی شده است. اما به هر انگیزه و یا منشاء آنها بازیگران نور بر جنبه به راحتی نادیده گرفته شده از رقابت های بین المللی، و نشان داده که تصویر تغلیظ چیزی جز سیاه و سفید، با روسیه در قلب همه است که اشتباه است.

در حال حاضر وجود دارد که اطلاعات بیشتر در مورد دوپینگ وجود دارد و آن “مناطق خاکستری” بیش از هر زمان. آیا کارت های حال کردن روی میز برای هر چیزی بیش از تحریم های فعلی علیه روسیه منجر می شود, بحث دیگری است.

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *