خانه / خارجی / مخالفان حکومت سوریه جلسه RT آستانه ‘گام مهم،’ می گوید تنها سوریه قانون اساسی

مخالفان حکومت سوریه جلسه RT آستانه ‘گام مهم،’ می گوید تنها سوریه قانون اساسی


مذاکرات اخیر در آستانه ممکن است پایه ای برای بیشتر سیاسی آشتی ایجاد نوشتن باید، تعدادی از اعضای اپوزیسیون سوریه گفت: RT, در حالی که تاکید بر قانون اساسی ماده است که منحصرا باید توسط مردم سوریه تصمیم گرفته است.

با وجود تفاوت های عمده ای در سیستم عامل سیاسی اپوزیسیون سوریه با آنها صحبت کرد RT ترین توافق کردند که جلسه آستانه نه بیهوده برگزار می شد.
به عنوان نمونه ای از پیشرفت حسن عبد عظيم هماهنگ کننده عمومی کمیته هماهنگی ملی برای نیروهای از دموکراتیک تغییر (NCC)، سوریه گروهی متشکل از بیش از یک دوجین متمایل به چپ احزاب سیاسی، به توافق رسیده با بال نظامی از رایگان سوریه ارتش (FSA) که بخشی از رژیم آتش بس شد اشاره کرد.

ادامه مطلب

Sergei Vershinin, center, director of the Middle East Department at the Russian Foreign Ministry, and Alexander Lavrentyev, right, Russian special presidential representative for Syria, during a meeting on Syria in Astana © Bolat Shaikhinov

“جلسه در آستانه است تلاش برای حمایت از این توافق و به رژیم آتش بس در قلمرو کل سوریه به جز ایسیس [Islamic State, formerly ISIL] و آل Nusra جلو” عظيم گفته RT اضافه کردن که فروم آستانه کنفرانس ژنو جایگزین چندانی جای زمین را برای آن آماده.

عظيم گفت که روسیه بیشتر انعطاف پذیر و شروع بازی “نقش مهم تر” تبدیل شده است در روند صلح. که قانون اساسی جدید سوریه باید صرفا توسط مردم سوریه را نوشته شده اظهارنظر در پیش نویس قانون اساسی رو به جلو توسط روسیه، تاکید او قرار داده است.

“[Russian foreign minister Sergey] لاوروف مطمئن ما که پیش نویس ارائه شده بود فقط ایده های بزرگ برای بحث و خواسته ما برای ارسال پیش نویس ما، در حالی که گفت روسیه را نه تحمیل هر چیزی در سوریه” گفت: عظيم .

جهاد Makdissi سیاستمدار مستقل مخالف از کنفرانس قاهره برای مخالفان حکومت سوریه که همچنین به عنوان سخنگوی وزارت امور خارجه سوریه از سال ۱۹۹۸ تا سال ۲۰۱۲، ستایش مذاکرات آستانه “گام در مسیر درست.”

“معنایی نمادین از مذاکرات در آستانه نهفته در واقعیت است که رویاهای عمیق نظامی رژیم (sic) خواهد بود به بقیه قرار داده,” گفت: Makdissi . با وجود مخالفت خود را به دولت سوریه Makdissi معتقد است که مخالفان و دمشق باید ایستادن روی یک طرف حصار در بین بردن “تومور سرطانی” از تروریسم.

ادامه مطلب: ‘برای سوریه متوسط همه اعضای اپوزیسیون تروریست هستند – دولت سناتور ریچارد سیاه و سفید

«ما این واقعیت است که وجود دارد رژیم سیاسی سوریه باید تشخیص دهد. ما آن را دوست دارم? البته نه، در غیر این صورت ما در سوریه در حال حاضر، زندگی می کردیم “Makdissi گفته RT که تصدیق “که رژیم به عنوان آن هنوز قانونی است”هنوز است نماینده در سازمان ملل متحد و ماموریت های کشورهای دیگر.

منعکس در قانون اساسی روسیه پیشنهاد Makdissi تکرار عظيم توصیف پیش نویس را به عنوان “بیشتر از اشفتگی فکری موقتی برای بحث بیشتر.”

او گفت: “آنها [Russian delegation] خواسته ما به این طرح نگاه کنید، اما هر سند را بر ما زور بود،”.

خواندن بیشتر

Russian Foreign Minister Sergei Lavrov meets with Syrian opposition representatives in Moscow, Russia January 27, 2017. © Sergei Karpukhin

جورج کشتار صبرا رئيس ائتلاف ملی برای انقلاب سوریه و مخالفان نیروهای ائتلاف اصلی نیروهای اپوزیسیون در سوریه، RT که آن ارسال کردند گروهی از کارشناسان حقوقی و فنی به آستانه به حمایت از نمایندگان مخالفان در حالی که گروه برای شرکت در یک جلسه با لاوروف به دلیل عدم وجود برنامه تفصیلی خودداری کرد، گفت:.

در همان زمان کشتار صبرا لازمه ایده شخص ثالث تا قانون اساسی نقاشی برای سوریه رد.

گفت: او “به شدت محکوم و مخالفت با پیش نویس قانون اساسی سوریه توسط روسیه تهیه شده و برای ما که هر کس دیگری به جز سوریه خود را به قانون اساسی این کشور قابل قبول نیست،” RT.

ابراهیم ابراهیم سخنگوی جناح چپ حزب سیاسی کردستان سوریه به نام دموکراتیک حزب اتحادیه که در مذاکرات نشان داده شد ، سرزنش ترکیه برای حزب او نبود.

“ما باید آشکارا و صادقانه می گویند چرا نمایندگان گروه ال ریاض در مذاکرات در آستانه شرکت نکرد–از آنجا که ترکيه آن را خواست آن بود” ابراهیم گفت، تاکید که نقطه اصلی است که سوریه باید قادر به تصمیم گیری آینده خود و “که مهم نیست که پیشنهاد پیش نویس قانون اساسی است.”

پیش نویس روسی به دست آمده توسط RT تمامیت ارضی، تفکیک قوا، تصریح و تاکید حقوق اقلیت. آن همچنین می گوید اگر مردم مجلس به او می یابد از “خیانت” و یا هر گونه دیگر که رهبر این کشور از قدرت محروم می “جرم شدید.”

ادامه مطلب: آستانه جلسه در سوریه ‘امیدوارم خوب پایه ای برای مذاکرات ژنو’ – پوتین

لاوروف تاکید کرد در روز جمعه که این امر می تواند نامناسب به قانون اساسی عراق توسط واشنگتن به یکی از سوریه شده.

“در عراق مورد مهاجمان که قانون اساسی نوشت و تحمیل آن بر مردم عراق را به عنوان متن سازش ناپذیر،” او ، پیش نویس روسی خواستار “تلاش برای یافتن زمینه های مشترک در روش های ابراز شده توسط نمایندگان هر دو [Syrian] دولت و مخالفان در طول چند سال گذشته و با هم قرار داده.” گفت: آن

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *