خانه / اخبار / ثبت نام از زائران حج ۹۷ در ۵۸۰ کاروان

ثبت نام از زائران حج ۹۷ در ۵۸۰ کاروان


حج 96

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، در نشست امروز شورای برنامه ریزی وهماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکر تشکیل شد نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در این باره افزود: به همت دست اندرکاران سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری مراحل اجرایی حج آینده به خوبی پیش رفته است و همه تلاش کرده اند تا با کمترین افزایش قیمت، نرخ نهایی استخراج و اعلام شود.

سرپرست حجاج ایرانی عوامل اصلی تاثیرگذار در تعیین هزینه حج آینده را برشمرد و از مسئولان اطلاع رسانی بعثه و سازمان حج خواست به زائران درخصوص چگونگی ارائه خدمات در حج آینده اطلاع رسانی کنند. 

حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت نیز در این جلسه از ثبت نام بیش از ۴۹ هزار نفر از دارندگان فیش های اولویت دار در سامانه این سازمان خبر داد و تصریح کرد: امسال در حوزه ثبت نام تنوع خوبی ایجاد و تلاش شده است قیمت ها واقعی باشد.   

وی افزود: برای اسکان حجاج ۸۵ هتل در مکه و ۱۹ هتل در مدینه پیش بینی شده و سطح خدمات و کیفیت هتل ها نسبت به گذشته بهتر شده است.

در این جلسه مسئولان کارگروههای نرخ گذاری مسکن و پزشکی حج درباره اقدامات انجام شده در حوزه مسئولیت خود گزارش دادند و نماینده ولی فقیه خواستار تحقق نتایج کارشناسی های انجام شده در تمامی حوزه های مرتبط با حج سال ۹۷ شد. 

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *