خانه / اخبار / تیتر خبر جدید: ۴۴ پرواز فرودگاه بین المللی بندرعباس لغو شد

تیتر خبر جدید: ۴۴ پرواز فرودگاه بین المللی بندرعباس لغو شد


MA6.Flight.jpg

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه های هرمزگان، نت محمود امانی بنی با اشاره به این خبر افزود  در پی شرایط نامساعد جوی در بندرعباس از دیروز اول آذر ماه تا این لحظه ۴۴ پرواز در مسیرهای بندرعباس به تهران، شیراز، کیش، مشهد، اصفهان، دبی، ساری، چابهار، تبریز، اهواز و رشت باطل اعلام شد و این درحالی است که صبح امروز با بهبود لحظه ای هوا دو پرواز در مسیرهای بندرعباس به تهران و شیراز انجام شد.  

مدیر کل فرودگاههای استان هرمزگان با اشاره به بهبود نسبی هوا از ساعت ۱۳ امروز اعلام کرد با توجه به اینکه شرایط جوی به شکل لحظه ای در حال تغییر است در صورت مساعد بودن شرایط و وجود دید کافی جهت انجام عملیات پروازی پروازهای بعد از ظهر این فرودگاه انجام خواهد شد.

امانی بنی گفت: این ابطال و تاخیر پروازها بدلیل شدت گرد و غبار و کاهش دید به زیر حد استاندارد انجام عملیات پروازی بوده و مسافرین محترم جهت اطلاع از شرایط پروازی می توانند با شماره های ۱۹۹ و ۰۷۶۳۳۶۱۱۰۲۰ و ۰۷۶۳۳۶۱۱۰۳۰ تماس حاصل فرمایند . 

جدیدترین اخبار اجتماعی در مکس ۸۸ مطالعه نمایید. مکس ۸۸ ارائه دهنده تازه ترین ها و جدیدترین سرتیتر اخبار روز ایران و جهان . ارائه دهنده مهمترین اخبار روز. جهت مطالعه ۱۳۹۵-۰۹-۰۲

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *