خانه / اخبار / تیتر خبر جدید: حمایت پرو و کلمبیا از مکزیک در مقابل آمریکا

تیتر خبر جدید: حمایت پرو و کلمبیا از مکزیک در مقابل آمریکا


دونالد ترامپ

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شینهوا، «پدرو پابلو کاچینسکی» رئیس جمهور پرو گفت: تمامی کشورهای عضو بلوک تجاری آمریکای لاتین و اتحادیه پاسیفیک باید تلاش های خود را برای داشتن بازارهای آزاد و روابط قوی با یکدیگر افزایش دهند.

وی افزود: در حال حاضر یکی از کشورهای عضو با مشکلاتی مواجه است و ما باید از این کشور حمایت کنیم. ما باید جهت رسیدن به آرمان های خود و دسترسی بهتر به بازارهای جهانی با یکدیگر همکاری کنیم.

«خوان مانوئل سانتوس» رئیس جمهور کلمبیا نیز گفت: در سراسر جهان جوی از بی اعتمادی وجود دارد. ما می خواهیم به جمع کشورهایی بپیوندیم که به دنبال همکاری با یکدیگر هستند. در این صورت جهانی به وجود می آید که تجارت آزاد، احترام به توافق ها و راه حل های چند جانبه در آن ارزش محسوب می شود.

لازم به ذکر است که « دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا تاکید کرده است که مکزیک را مجبور می کند هزینه ساخت دیوار مرزی بین دو کشور را پرداخت کند. وی با ایجاد دیوار مرزی بین مکزیک و آمریکا می خواهد از ورود مهاجران غیرقانونی به آمریکا جلوگیری به عمل آورد.

ترامپ در هفته اول ریاست جموری خود ، دستور ساخت دیوار مرزی میان ایالات متحده آمریکا و مکزیک را صادر کرد.

جدیدترین اخبار اجتماعی در مکس ۸۸ مطالعه نمایید. مکس ۸۸ ارائه دهنده تازه ترین ها و جدیدترین سرتیتر اخبار روز ایران و جهان . ارائه دهنده مهمترین اخبار روز. جهت مطالعه ۱۳۹۵-۱۱-۰۹

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *