خانه / خارجی / ‘تهمت مسکو در سوریه منطقه امن طرح مشورت نمی کند، باید همه عواقب در نظر’ – کرملین

‘تهمت مسکو در سوریه منطقه امن طرح مشورت نمی کند، باید همه عواقب در نظر’ – کرملین


مسکو است به برنامه های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ایجاد مناطق امن برای مهاجرین سوریه واکنش نشان داد، با کرملین سخنگوی این سوال گفت: هنوز با روسیه، در حالی که همچنین نشان می دهد ایالات متحده باید در نظر گرفتن عواقب احتمالی یک حرکت مطرح شده بود.

“ما آمریکا همکاران با روسیه [regarding the ‘safe zones’] مشورت کرد. تصمیم مستقل خود است “ سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov کنفرانس تلفنی با خبرنگاران روز پنجشنبه گفت.

او اهمیت با توجه به نتایج احتمالی چنین گام به گرفتن اشاره کرد.

ادامه مطلب

People walk in a damaged neighbourhood in the rebel held besieged city of Douma © Bassam Khabieh

“مهم است که مطمئن است که این نه بیشتر وضعیت با پناهندگان تشدید شوید. بديهى عواقب احتمالی باید به حساب گرفته شده “ گفته سخنگوی.
ایالات متحده رئیس جمهور تهمت او را به مناطق امن ایجاد در سوریه برای مردم فرار تروریسم گفت.
من انجام خواهد داد کاملا مناطق امن در سوریه برای مردم ” او در یک مصاحبه طولانی با الفبای روز چهارشنبه گفت. 
مغلوب ساختن پیشی جستن اروپا اشتباه در پناهجویان از خاورمیانه اجازه شده بود گفت.
من فکر می کنم که اروپا یک اشتباه فوق العاده ای اجازه می دهد میلیون ها مردم را به رفتن به آلمان و دیگر کشورهای مختلف ساخته شده است. 
“[…] آن را فاجعه چه اتفاق می افتد بیش از وجود دارد [in Europe]. من نمی خواهم که اتفاق می افتد در اینجا [in the US] “او گفت. 

او اشاره کرد که سلف او باراک اوباما نیز هزاران نفر از پناهندگان به ایالات متحده آمریکا گفت حملات تروریستی در خاک آمریکا ساخته شده این امکان مجاز بود. 
تهمت به پیروی از سیاست دولت اوباما و آن را از داشتن شده است قادر است به درستی بررسی مهاجران ورود به ایالات متحده از سوریه و دیگر کشورهای بحران زده به حاصل کنید که آنها تا به حال هیچ لینک به تروریسم متهم قول داد.

ادامه مطلب: شورشیان سوریه اسلامی باند با یکدیگر به گذشته، پی دفع حملات – گزارش

“پرزیدنت اوباما و [former Secretaries of State] هیلاری کلینتون،… و کری [John] ده ها هزار نفر را در کشور ما اجازه داده اند. اف بی آی در حال حاضر مردم بیشتر از همیشه قبل از نیاز به ترور […] در حال بررسی است و آن را از گروه مردم که در “تهمت اظهار داشت.

با توجه به سند دیده بنا به گزارش رویترز، تهمت به دستور پنتاگون و وزارت امور خارجه به تدوین برنامه ای برای راه اندازی ‘مناطق امن’ ظرف ۹۰ روز از دستور ریاست جمهوری امضا شده انتظار می رود. پیش نویس، با این حال، نه هر چه نیاز مناطق از نظر دفاع و یا جایی که آنها ممکن است واقع شده ارائه نکرده است.

خواندن بیشتر

Participants in a meeting on Syria in Astana. © Bolat Shaykhinov

ترکيه که طولانی ایجاد پروازممنوع مناطق اطراف مرز سوریه حمایت کرده است، گفت: آن منتظر برای دیدن نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن در طرح.

“ما درخواست رئیس جمهور آمریکا برای انجام مطالعه دیده اند. چه مهم است نتایج این مطالعه و چه نوع توصیه خواهد آمد بیرون، “سخنگوی وزارت خارجه ترکیه Huseyin Muftuoglu به خبرنگاران گفت: در جلسه توجیهی در آنکارا روز پنجشنبه به عنوان ذکر شده رویترز.

“تنظیم از مناطق امن چیزی ترکیه از آغاز مطرح کرده است. بهترین مثال است در Jarablus، “Muftuoglu ، ذکر یک شهر در نزدیکی مرز ترکیه است که از حکومت اسلامی (است، که قبلا ایسیس/ISIL) توسط نیروهای ترکیه حمایت سوریه در ماه اوت سال گذشته آزاد شد اعلام کرد.
همان ماه ترکیه راه اندازی عملیات فرات سپر آن حمله نظامی به سوریه که نیروهای ویژه ترکیه تانک و جنگنده های ورود به کشور برای درایو است تروریست ها از سرزمین های مرزی. آن سوار که از گذشته ۱۰۰ کیلومتر نوار (۶۲ مایل) مرز قلمرو آنها هنوز کنترل و ایجاد چه لقب باید علمی در حال حاضر “
خاک، هم از کنترل ترکی حمایت شورشیان سوریه، اساسا به معنی آن است تا حد زیادی توسط اداره می ترکیه خود را.
Muftuoglu تاکید کرد که آنکارا در آن باور است که رئیس جمهور سوریه بشار اسد در هیچ جایی در آینده این کشور شرکت باقی می ماند.

در ضمن قطر، که همچنین از شورشیان سوریه مبارزه اسد، استقبال تعهد تهمت را به مناطق امن در سوریه با خارجی وزارت کارگردان از اطلاعات احمد Rumaihi گفت: طرح کمک به حفاظت از غیر نظامیان از تعارض مداوم رنج می برند.

[Qatar] نياز به پناهگاه های امن در سوریه و منطقه پروازممنوع برای اطمینان از ایمنی غیر نظامیان را تحمیل می کنند تاکید کرد” Rumaihi گفت: در بیانیه ای در خبرگزاری دولت QNA.

قطر و ترکیه در کنار کشورهای عربستان سعودی و غرب به شورشیان سوریه در برنامه کمک های نظامی ایالات متحده نظارت کار. آنها اصطلاح گروه های متوسط با اسلحه و آموزش ارائه.

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *