خانه / خارجی / آسانژ ‘غرفه ‘ استرداد نیابد وعده های بزرگ انتشار ي سال پیش

آسانژ ‘غرفه ‘ استرداد نیابد وعده های بزرگ انتشار ي سال پیشبنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ گفته او می ایستاده وعده خود را به آمریکا مسترد می شود پس از تخفیف منینگ چلسی در حالی که امیدوار کننده “بزرگ انتشارات سال پیش رو.”

در کنفرانس مطبوعاتی پریسکوپ در پنجشنبه پخش چند سالگی گفت: او “توسط همه چیز به من گفت: از جمله پیشنهاد برای رفتن به ایالات متحده اگر جمله چلسی منینگ تقلیل یافت می ایستد.”

بیشتر بخوانید: اوباما بسیار از جمله چلسی منینگ

“ما داشتن گفتگو با DoJ [Department of Justice] مورد راه درست رو به جلو منتظر” رفت و آمد، چند سالگی گفته.

“من ام همیشه مایل به رفتن به ایالات متحده ارائه شده حقوق من مورد احترام هستند زیرا این یک مورد است که هرگز رخ داده است،” او اضافه شده.

آسانژ را نظر اکو که وکیل خود را به تیلور ملیندا است که گفت: RT “آقای آسانژ غرفه توسط همه چیز آنچه گفت,” تیلور گفته RT در تاریخ چهارشنبه، هر چند اضافه کردن که اوباما تصمیم “قطعا کنون چه سزاوار منینگ خانم می افتد کوتاه.”

ادامه مطلب: ‘اوباما تصمیم در موسول تلاش بسیار ولرم به آدرس مسئله’ – آسانژ را وکیل به RT-

چند سالگی بود اما انتقاد کسانی که فشار شده او را برای ارائه در وعده خود را توصیف “صادقانه بگویم اخلال در سرور و نشاط” اعضای استقرار هر چند نمایش هستند “تلاش برای پاسخ contextualise نظر من, امید, lusting برای استرداد من به ایالات متحده.”

“در آمد، آنچه شما انجام می دهند?” خواسته او ، “بعد از هر توپ پریدن ایجاد می اندازد.”


ویکی لیکس در ۲۰۱۷

آسانژ قول “بزرگ انتشارات سال آینده” برای ویکی لیکس اضافه کردن “من در عشق با نشریات ما را به آینده است.”

پس از پوشش رسانه ای ایمیل Podesta را به دست آورد، چند سالگی گفت: “مانند آن همیشه، تشویق منابع دیگر به جلو می آیند که قرار گرفتن در معرض, است.”

“ما بسیاری از مواد می, طول می کشد زمان،” او گفت: انعقاد که ویکی لیکس رکورد ۱۰ ساله ی دقت شهرت ارزشمند برای حفظ است.

اخبار جعلی

وقتی از او پرسیدند که آیا روایت جعلی اخبار ویکی لیکس را مطلوب تر می سازد، چند سالگی گفت: این سازمان مفتخر است که از آن “۱۰۰ درصد سابقه از دقت.” بود

“هر لیست چنین اخبار قابل اعتماد، ما در حال رفتن در بالای هر لیست اخبار جعلی، ما در حال رفتن به پایین,” گفت: او . “بسیاری از گزارش نادرست در میراث مطبوعات و در رسانه های جدید وجود دارد.”

“دائما می بینیم مقالات گفت من متهم شده است،” او گفت: به عنوان مثال. “اکثر رسانه ها رو نمی چک کردن واقعیت های اساسی است.”

چند سالگی پذیرفته که آن را آسان تر برای ویکی لیکس برای حفظ رکورد دقت از رسانه ها بود. “آن است معیارهای سیاه و سفید برای ما،” توضیح داد که او . “آن آرشیو و یا سند رسمی است یا نیست.”

آسانژ توصیف فیس بوک را تلاش برای جلوگیری از اخبار جعلی به عنوان “فوق العاده جالب،” اعلام کرد که به عنوان فیس بوک “شد غنی [it] است یکپارچه با ایجاد ایالات متحده” اضافه کردن سایت رسانه های اجتماعی است “کم و بیش در آن مخزن برای کلینتون” در دوران انتخابات.

“مثل فیس بوک هستند اجازه بسیاری از مردم به میلیاردها دلار در لمس یک دکمه–که است شکستن ساختار کنترل، انتشار” او گفت:. “که شرایط جدید در دموکراسی است.”

اطلاعات بیشتر: فیس بوک RT صفحه بلوک آسانسور پس از خاموش شدن چراغ ها تقریبا ۲۴ ساعت

دولت تهمت

گفت: روز قبل از افتتاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چند سالگی او فکر می کند “تضاد توسعه یافته است که بین دولت تهمت جنینی و سازمان سیا” را “منجر به دگراندیشان و منابع در هر دو اردوگاه به جلو آمدن.”

“ما در حال حاضر دیده ام این از طرف CIA و دولت اوباما با اطلاعات درباره مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون،” چند سالگی ، با اشاره به ‘موکلینش تهمت’ که به تازگی بیرون درز بود گفت. “شاید در آینده ما با کیفیت بالا اطلاعات [coming out] را ببینید.”

آسانژ گفته او است “تحت خیالپردازی” که گماشتگان مغلوب ساختن پیشی جستن را در حال حاضر گفته اند که کابینه تهمت وارده زندگی خود را آسان تر، را “چیزهایی که در مورد حقوق مطبوعات و ویکی لیکس و خودم بد شخصا.”

“ما مبارزه بزرگ در پیش رو، شاید ببینیم و مشتاقانه منتظر است تا آن.”

روسی هک

ارجاع ویکی لیکس آلمان اخیر مجلس نشت دروغ منسوب به هک روسی، چند سالگی گفت: “وجود دارد که محیط در حال حاضر، که در آن شما می توانید ببینید مشوق ها، بنابراین هر چه، uh، y’know روسیه تبلیغات ممکن است شود قرار دادن، از طریق RT یا جای دیگر، و آن قطعا زاویه آن چیزهایی است، انگیزه برای دوبارۀ مانند مرکل می بینید ، درست مثل ما با کلینتون به منظور تلاش برای هایپ تا مسئله مورد درگیری روسیه بالقوه را ببینید.

“آن نیست که آنها [the incumbents] مخالف واقعی است،” او ادامه داد:.  «آن را که مردم با سوء رفتار در دولت، اذیت و البته وجود دارد، من هر چیزی در مورد دولت مرکل ادعا نمی کنم اما به عنوان دولت است که عمل نمی کند، کافی خوب، وجود دارد تلاش برای رفتن هرگونه انتقاد از سوء رفتار دولتی فساد یا بی کفایتی، خوب آن مخالفان است یا مردم ساخت سر و صدا بدون آن مخفیانه روس ها است.”

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *